25. Duben 2024     dnes má svátek: Marek

21.09.2020

Obecní úřad oznamuje, že sběr BIO odpadu proběhne v sobotu 26. září od 10.00 do 12.00 hod. v areálu bývalého horního kravína.

Předplatitelům divadla minulé sezóny oznamujeme, že v sobotu 26. září se jede do divadla na náhradní představení za dříve zrušené. Autobus odjiždí v 17.15 hod. z Pasek od Sosny a dále po zastávkách směrem na Palkovice. Nezapomeňte si vstupenky a roušky k zakrytí úst.

Sportovní klub Metylovice, ve spolupráci s PR výborem a místními spolky, zve na Metylovský trojsešup, který se bude konat v neděli 27. září 2020. Trojsešup má dvě trasy, dlouhou a krátkou. Dlouhá má start stanoven na 9.00 hod. u myslivecké chaty a účastník musí obejít 3 vrcholy - Kubalánky, Na Magoni a Čupek. Startovné je 50,- Kč, děti do 15-ti let zdarma (pouze v doprovodu dospělých). Kratká trasa startuje mezi 12.30 a 13.30 hod. rovněž u myslivecké chaty. Trasa je určena pro rodiče s dětmi a méně zdatné turisty. Startovné dospělí 50,- Kč, děti do 15-ti let zdarma (poue v doprovodu rodičů). V cíli každý dospělý účastník obdrží guláš a děti párek v rohlíku, účastnický list a medaili.

Sportovní klub Metylovice, oddíl kopané, zve na fotbalové utkání mužů a žáků. V neděli 27. září 2020 hrají žáci ve 13.30 hod. s Dobraticemi a muži od 16.00 hod. s Kunčicemi p. Ondřejníkem. Obě utkání se hrají na hřišti v Pržně a doprava na ně je vlastní.