19. Duben 2024     dnes má svátek: Rostislav

19.08.2020

Obecní úřad oznamuje, že sběr BIO odpadu proběhne v sobotu 22. srpna od 10.00 do 12.00 hod.

Obecní úřad zve na veřejné představení studie Technickoekonomické zhodnocení nakládání s odpadními vodami v Metylovicích. Veřejné představení studie a jejich výsledků proběhne ve čtvrtek 20. srpna v 17.00 hod. v kinosále místní sokolovny. Jste srdečně zváni.

Koberce TREND mají mimořádnou akci mínus 25 % na všechno zboží. Pouze od středy 19. do soboty 22. srpna 2020. Přesvědčte o skvělých cenách na koberce, PVC, vinyl, laminát a další sortiment v prodejně Koberce Trend na ulici Ostravská ve Frýdku-Místku.

Sportovní klub Metylovice, oddíl kopané, zve na fotbalové utkání mužů. V neděli 23. srpna hrají naši muži zápas s MFK Frýdek-Místek "B". Toto utkání se hraje na hřisti v Chlebovicích, začíná v 17.00 hod. a doprava na něj je vlastní.

Sportovní klub Metylovice, oddíl volejbalu oznamuje, že plánovaný 66. ročník volejbalového turnaje Memoriál Miloše Čupy a Mirka Bílka se letos nekoná.

Sbor dobrovolných hasičů v Metylovicích Vás zve na 28. ročník recesní hasičské Soutěže netradičních družstev v sobotu 29. srpna od 15.00 hod. v areálu muzea Kožane město. Sestavte si družstvo a přijďte si zazávodit. Trénink se koná v pátek 28. srpna od 18.00 hod. Srdečně zvou hasiči z Metylovic.