25. Duben 2024     dnes má svátek: Marek

22.07.2020

Obecní řad oznamuje, že sběr BIO odpadu proběhne v sobotu 25. července v době od 10.00 do 12.00 hod. v areálu bývalého horního kravína.

Ptačoroko a Tenisový klub Karlický Vás zve na Bluegrass Theatre Metylovice. V pátek 24. července od 18.00 hod., v areálu za základní školou, vystoupí legendární brněnská kapela Poutníci, která v letošním roce oslaví 50 let na hudebním nebi. Jako předkapela vystoupí Gitar Session. Vstupné je 170,- Kč, děti v doprovodu zdarma. Předprodej vstupenek na: e-listky.bluegrasstheatre.cz Nutno dodržovat aktuální hygienická nařízení.

Obecní úřad žádá občany, aby byli ohleduplní ke svému okolí a nepoužívali o nedělích a svátcích hlučné stroje, jakou jsou sekačky, křovinořezy, motorové pily a podobně.