21. Únor 2019     dnes má svátek: Lenka

METYLOVICE
oficiální stránky obce

Vážení spoluobčané,

vítám Vás na nových oficiálních webových stránkách obce Metylovice. Po delším období, kdy docházelo jen k drobným úpravám, Vám nabízíme zcela nový, moderně řešený web, který má za cíl přiblížit občanům jednotlivé činnosti obce a obecní samosprávy.

Návštěvníkům naší obce chceme nabídnout maximum aktuálních zajímavých informací, které Metylovice a jeho okolí nabízí. Jednotlivé rubriky budou pravidelně aktualizovány a doplňovány. Rádi přivítáme Vaše podněty a připomínky k jejich dalšímu zlepšení. Nové stránky přinášejí kromě atraktivnějšího grafického řešení, také více informací o dění v obci.

Doufám, že nové stránky přispějí k lepšímu porozumění činnosti úřadu a informovanosti návštěvníků naší obce.

 

Dále připravujeme:

1. Odběr novinek

Na základě Vaší emailové registrace si vyberete kategorii, kterou chcete odebírat a jednou týdně Vám přijde email. Předpokládaná funkčnost bude k 31.1.2016.

K dispozici bude zasílaní:

  • aktuality
  • kalendář akcí
  • úřední deska

2. Facebook stránka

Na oficiálních facebookových stránkách obce Metylovice, budou k dispozici fotky z obecních akcí.

3. Doplnění historie obce

Hledáme dobrovolníka, který by měl zájem o doplnění článku historie obce. Podklady pro článek dodáme z obecní kroniky.

4. Profilové stránky pro živnostníky a podnikatele v obci Metylovice

Pokud budete mít zájem o zobrazení, základních kontaktních údajů (Jméno, obor podnikání, web, mobil, email) na webových stránkách. Posílejte e-mail s předmětem "Kontakt profil web" na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.