21. Únor 2019     dnes má svátek: Lenka

30. 01. 2019

MUDr. Kajnarová oznamuje, že v týdnu od 4. do 8. února 2019 (včetně) má dovolenou a nebude ordinovat. Zástup je zajištěn v ordinaci MUDr. Kabuta ve Frýdlantě n. O.

Obecní úřad oznamuje, že se již platí poplatky za odpad a za psy na rok 2019. Poplatek za odpad činí 450,- Kč za každého občana s trvalý pobytem na území obce Metylovice a je splatný do 31. března 2019. Poplatek za psa činí 70,- Kč za prvního psa a 100,- Kč za každého dalšího psa. Tento poplatek je splatný do 30. dubna 2019. Poplatky můžete uhradit i převodem z účtu. Informaci o placení poplatků naleznete na internetových stránkách obce Metylovice.

Sportovní klub Metylovice, oddíl kopané, Vás zve v sobotu 9. února na fotbalový ples od 19.00 hod. ve všech prostorách sokolovny v Metylovicích. K tanci budou hrát BEST BAND a VINYL ROCK, vstupné je 150,- Kč. Místenky si můžete objednat na tel. 731414352 u Lukáše Halaty. V programu vystoupí "metylovští chalupáři".

Vážení spoluobčané,obec Metylovice připravuje pro rok 2020 stolní kalendář s mottem "Bylo a stále je". Jeho obsahem budou fotografie pořízené v naší obci před rokem 1950 a fotografie stejných míst ze současnosti.Pokud takové archivní fotografie vlastníte a jste ochotni nám je zapůjčit pro uvedený účel, můžete nás kontaktovat a my si od Vás fotografie vyzvedneme. Případně nám můžete fotografie naskenované poslat. Bližší informace získáte na internetových stránkách obce Metylovice, kde jsou uvedeny kontakty pro zasílání fotografií.