20. Listopad 2018     dnes má svátek: Nikola

METYLOVICE
oficiální stránky obce

Další pravidelný odvoz popelnic bude ve středu 9. prosince.

Základní šlola Mjr. Ambrože Bílka a Mateřská škola Metylovice zve rodiče a všechny příznivce na tradiční vánoční koncert nazvaný „Romance štědrovečerní“. Koncert se uskuteční ve čtvrtek 10. prosince od 10.00 hod. a od 17.00 hod. v kinosále místní sokolovny. Vystupují dět základní a mateřské školy, Ad-Re-Na-LLin a spol. a učitelé naší školy. Vstupné je dobrovolné.

Organizační tým klubu seniorů zve všechny seniory na vánoční koncert pořádaný základní školou Metylovice, a to ve čtvrtek 10. prosince. Koncert začíná v 10.00 hod. a kinosále místní sokolovny.

Předplatitelům divadla oznamujeme, že další divadelní představení bude v sobotu 12. prosince. Odjezd autobusu je v 17.15 hod. od zastávky U Sosny a dále směrem na Palkovice.

Frýdlantský hudební spolek Vás srdečně zve na 27. vánoční koncert s názvem „Čas vánoční“ v sobotu 12. prosince 2015 v 18.00 hod. ve velkém sále Kulturního centra ve Frýdlantě n. O. Na tomto koncertě, mimo jiné, vystoupí dětský pěvecký sbor základní školy Metylovice. Koncertem bude provázet paní Renata Spustová.