28. Březen 2024     dnes má svátek: Soňa

21.11.2018

Předplatitelům divadla oznamujeme, že další představení se koná v sobotu 24. listopadu. Odjezd autobusu je v 17.15 hod. od Sosny a dále po zastávkách směrem na Palkovice.

Poslední sběr BIO odpadu proběhne v sobotu 24. listopadu od 10.00 do 12.00 hod. v areálu bývalého horního kravína.

Obecní úřad pořádá v sobotu 8. prosince 2018 od 15.00 hod. předvánoční jarmark s mikulášskou nadílkou. V programu vystoupí děti základní školy, Pavel Býma s přáteli a moderní pěvecký sbor Fusion, fire show AKáda a Meče blesky. Nadělovat dárky bude Mikuláš s čerty.Na jarmarku bude možno zakoupit domácí uzeniny, perníkové, háčkované, proutěné a jiné vánoční dekorace, převážně od místních občanů. K občerstvení budou teplé nápoje, myslivecý guláš a další. Žádáme rodiče, aby si vezvedli na OÚ do 3. prosince lístky, za něž bude vydán balíček od Mikuláše. Akce se koná za každého počasí.

Firma Bláže Steel provádí výkup a bezplatný odtah nepojízdných vozidel, autovraků, osobních i nákladních včetně protokolu o ekologické likvidaci. Firma nabízí zajímavé výkupní cen.y Více informací získáte na nonstop infolince 777 321 587 nabo na webových stránkách www.vykupautovraku.com