29. Březen 2024     dnes má svátek: Taťána

11.07.2018

MUDr. Kajnarová oznamuje, že od pátku 13. do středy 18. července má dovolenou a nebude ordinovat. Zástup je zajištěn v ordinaci MUDr. Kabuta ve Frýdlantě.

Farma Gazda Bohumín bude v pátek 13. července, od 13.10 před OÚ, prodávat nosné kuřice všech barev před snůškou, rozkrmená káčata, rozkrmená husokáčata, rozkrmená housata, brojlerová kuřákka, krmné směsi, vitamíny a doplňky pro drůbež.

Sběr velkoobjemového odpadu proběhne v pátek 13. a v sobotu 14. července. Odpad můžete odložit v pátek 13. od 14.00 do 18.00 hod.a v sobotu 14. od 08.00 do 12.00 hod. V době od 10.00 do 12.00 hod. můžete odložit i BIO odpad. To vše v areálu bývalého horního kravína.

Ptačoroko a Tenisový klub Karlický zve na další Bluegrass Theatre Metylovice a to v sobotu 14. července. Začátek je v 18 hod. a v programu vystoupí skupina Krok z Dubnice nad Váhom, Taverna z Prostějova a Candy Flos ze Slovenska. Vstupné 115,- Kč a děti v doprovodu rodičů zdarma. Občerstvení zajištěno.

Klub seniorů zve ve čtvrtek 12. července na vycházku k Božím mukám. Sraz je v 15.00 hod. u zastávky Na Čihadle.

Na obecním úřadě je k náhlednutí návrh nového železničního jízdního řádu, který bude platit od prosince 2018 do prosince 2019. Své návrhy na změnu můžete podat na obecním úřadě v Metylovicích nejpozději do 13. července.

Informujeme občany obce Metylovice, že čipování popelnic pokračuje i další následující dny. Žádáme proto občany, kteří popelnice ještě očipované nemají, aby své popelnice vystavené a neschovávali je.Plastové popelnice budou taky opatřeny čipem.