22. Červenec 2018     dnes má svátek: Magdeléna

23.04.2018

Další zasedání zastupitelstva obce Metylovice se koná dnes v 18.00 hod. na obením úřadě.

Sběr železného šrotu proběhne v sobotu 28. dubna. Těžší a objemnější kusy můžete nahlásti na obecní úřad. Šrot nachystejte k příjezdovým komunikacím až v den sběru, zabrání se tak jeho krádežím.

Divadelní spolek Sokol na prknech oznamuje, že je ještě několik vstupenek na divadelní představení Vraždy a něžnosti, která budou odehrána ve dnech 27. a 28. dubna v kinosále místní sokolovny. Vstupenky na tato představení stojí 100,- Kč.

Kulturní komise obecního úřadu zve na Čarodějnický slet v úterý 1. května. Od 15.00 hod. bude přistávací plocha připravena na hřišti sportovního klubu. Pro děti jsou připraveny soutěže, vyhodnocení kostýmů a párek na opečení. Další občerstvení je rovněž pro všechny zajištěno. Akce se koná za každého počasí.

Obecní úřad upozorňuje, že skončila lhůta pro zaplacení poplatků za odpad. Kdo ještě nezaplatil, ať tak učiní v nejbližší době, vyhne se tak vymáhání dle daňového řádu. Poplatek za psa se platí do konce dubna letošního roku.

Sběr BIO odpadu proběhne v sobotu 28. dubna od 10.00 do 12.00 hod. v areálu bývalého horního kravína.

Sportovní klub Metylovice, oddíl kopané, zve na tato mistrovská utkání: v neděli 29. dubna hrají žáci se Sedlištěmi/Lučinou a utkání začína ve 14.00 hod. Muži hrají rovněž V neděli 29. dubna s Bukovcem. Toto utkání začíná v 16.30 hod. Oba zápasy se hrají na domácím hřišti.