19. Červen 2018     dnes má svátek: Leoš

Další pravidelný odvoz popelnic bude ve středu 18. dubna.

Studénka drůbež bude v úterý 17. dubna, v době od 9.45 do 10.00 hod., před OÚ prodávat kuřice stáří 22 týdnů, káčata, housata, husokačeny a krmné směsi a vitamíny.

Na cestě na Ondřejník, na žluté, byla nalezena nabíječka bezdrátových sluchátek. Tato nabíječka je uložena na obecním úřadě.

Obecní úřad nabízí občanům ke koupi měkké a tvrdé palivové dříví. Cena za měkké dřevo, např. smrk, je 690,- Kč, za tvrdé dřevo, jako javor nebo olše je 1150,- Kč. V ceně není zaúčtována doprava. Objednávky hlaste na obecním úřadě. Zde získáte další informace.

Divadelní spolek Sokol na prknech oznamuje, že se na obecní úřadu prodávají vstupenky na divadelní představení Vraždy a něžnosti, která budou odehrána ve dnech 27. a 28. dubna v kinosále místní sokolovny. Vstupenky na tato představení stojí 100,- Kč.

Obecní úřad upozorňuje, že skončila lhůta pro zaplacení poplatků za odpad. Kdo ještě nezaplatil, ať tak učiní v nejbližší době, vyhne se tak vymáhání dle daňového řádu. Poplatek za psa se platí do konce dubna letošního roku.

Sportovní klub Metylovice, oddíl kopané, zve na tato mistrovská utkání: v sobotu 21. dubna hrají žáci ve Vojkovicích. Jejich utkání začíná ve 15.00 hod. Muži hrají rovněž v sobotu 21. dubna v Návsí. Zápas začíná v 16.00 hod. a autobus na toto utkání odjíždí ve 14.00 hod.