19. Červen 2018     dnes má svátek: Leoš

28.03.2018

MUDr. Kajnarová oznamuje, že ve čtvrtek 29. března nebude ordinovat.

Vinárna Sokol Vás zve na zelený čtvrtek na tradiční zelené pivo Starobrno 13.

Další pravidelný odvoz popelnic bude ve středu 4. dubna.

Divadelní spolek Sokol na prknech oznamuje, že ve středu 28. března začíná předprodej vstupenek na divadelní představení Vraždy a něžnosti, které bude odehráno ve dnech 20., 21., 27. a 28. dubna v kinosále místní sokolovny. Vstupenky na tato představení stojí 100,- Kč a budou se prodávat na obecním úřadě u p. Vrbové.

Občanské sdružení Koňské nebe a obec Metylovice Vás zvou na výstavu obrazů Marcely Brodové a jejich žákyň pod názvem MOJE ŠKOLA. Výstavu bude zahájena v muzeu slavnostní vernisáží v neděli 8. dubna v 15.30 hod. a potrvá do 3. června 2018.

Studénka drůbež oznamuje, že bude v sobotu 31. března, v době od 9.30 do 9.45 hod. před OÚ prodávat kuřice stáří 22 týdnů a rmné směsi a vitamíny.

Sbor dobrovolných hasičů Metylovice Vás zve na soutěž železných hasičů a hasiček TFA (čti Té Ef Á) Metylovice 2018. Soutěž se koná v sobotu 7. dubna od 9 hodin a bude probíhat za každého počasí po celý den v areálu fotbalového hřiště v Metylovicích. Od 10:00 hodin do 16:00 hodin si můžou zasoutěžit na své trati i děti, odměna jistá. Pro dospělé je připravena soutěž v bouchání kladivem na čas. Občerstvení zajištěno.Přijďte podpořit závodníky a sami si vyzkoušet své schopnosti. Na vaši účast se těší hasiči.

Obecní úřad upozorňuje, že končí lhůta pro zaplatecní poplatků za odpad a psa. Poplatek za odpad činí 450,- Kč za osobu s trvalým pobytem na území obce a je splatný do 31. března. Poplatek za psa činí 70,- Kč za prvního a 100,- Kč za každého dalšího psa. Tento poplatek je splatný do 30. dubna letošního roku.

Sportovní klub Metylovice, oddíl kopané, zve na první domácí zápas. Naši muži v neděli 1.dubna přivítají soupeře z Nebor. Zápas začíná v 15.30 hod.