15. Srpen 2018     dnes má svátek: Hana

26.03.2018

Zasedání zastupitelstva obce Metylovice se koná ve středu 28. března v 17.00 hod. na obecním úřadě.

Dne 27. března se ruší z důvodu nemoci odpolední ambulance dětské lékařky MUDr. Kučerové z léčebny. Dopolední ordinace MUDr. Berské zůstává a je prodloužena do 14.30 hod.

Firma JUKKA bude ve středu 28. března, v době od 11.30 do 12.00 hod, před OÚ prodávat stromky k jarní výsdbě. Jsou to např. jabloně, hrušně, meruňky, broskve, ryngle, třešně, keřové a stromkové rezistentní angrešty a rybízy, lísky a další. Více informací získáte na letácích ve vašich poštovních schránkách.

Divadelní spolek Sokol na prknech oznamuje, že ve středu 28. března začíná předprodej vstupenek na divadelní představení Vraždy a něžnosti, které bude odehráno ve dnech 20., 21. a 28. dubna v kinosále místní sokolovny. Vstupenky na tato představení stojí 100,- Kč a budou se prodávat na obecním úřadě u p. Vrbové.

Občanské sdružení Koňské nebe a obec Metylovice Vás zvou na výstavu obrazů Marcely Brodové a jejich žákyň pod názvem MOJE ŠKOLA. Výstavu bude za zahájena slavnostní vernisáží v neděli 8. dubna v 15.30 hod. a potrvá do 3. června 2018.

Obecní úřad upozorňuje, že končí lhůta pro zaplatecní poplatků za odpad a psa. Poplatek za odpad činí 450,- Kč za osobu s trvalým pobytem na území obce a je splatný do 31. března. Poplatek za psa činí 70,- Kč za prvního a 100,- Kč za každého dalšího psa. Tento poplatek je splatný do 30. dubna letošního roku.

Sportovní klub Metylovice, oddíl kopané, zve na první domácí zápas. Naši muži v neděli 1.dubna přivítají soupeře z Nebor. Zápas začíná v 15.30 hod.