19. Červen 2018     dnes má svátek: Leoš

21.03.2018

Nikol drůbež bude v sobotu 24. března, v době od 9.45 do 10.00 hod., před obecním úřadem prodávat kuřice různých barev stáří 22 týdnů a krmné směsi a vitamíny.

Předplatitelům divadla oznamujeme, že další představení bude v sobotu 24. března. Odjezd autobusu je v 17.15 hod. od Sosny a dále po zastávkách směrem na Palkovice.

Obecní úřad připomíná, že se platí poplatky za odpad a psa. Poplatek za odpad činí 450,- Kč za osobu s trvalým pobytem na území obce a je splatný do 31. března. Poplatek za psa činí 70,- Kč za prvního a 100,- Kč za každého dalšího psa. Tento poplatek je splatný do 30. dubna letošního roku.

Sportovní klub Metylovice, oddíl volejbalu, zve na poslední zápas této sezóny. Ženy přivítají v sobotu 24. března soupeřky z TJ Hlučín. První utkání začíná v 9.00 hod. v místní tělocvičně.

Sportovní klub Metylovice, oddíl kopané, zve na první jarní kolo. Naši muži hrají v sobotu 24. března a ke svému zápasu pojedou do Vojkovic. Zápas začíná v 15.00 hod. a doprava je vlastní.