22. Červenec 2018     dnes má svátek: Magdeléna

07.03.2018

Příští zatupitelstva obce Metylovice se koná v pondělí 12. března v 18.00 hod. na obecním úřadě.

MUDr. Kajnarová oznamuje, že v týdnu od 12. do 16. března (včetně) má dovolenou a nebude ordinovat. Zástup je zajištěn v ordinaci MUDr. Kabuta ve Frýdlantě n. O.

Obecní úřad připomíná, že se platí poplatky za odpad a psa. Poplatek za odpad činí 450,- Kč za osobu s trvalým pobytem na území obce a je splatný do 31. března. Poplatek za psa činí 70,- Kč za prvního a 100,- Kč za každého dalšího psa. Tento poplatek je splatný do 30. dubna letošního roku.

Sportovní klub Metylovice, oddíl volejbalu, zve na utkání krajského přeboru žen. V sobotu 10. března přivítají naše ženy soupeřky z TJ Hlučín. Začátek prvního utkání v domácí tělocvičně je v 10.00 hod.