22. Červenec 2018     dnes má svátek: Magdeléna

28.02.2018

Klub seniorů oznamuje, že další setkání bude ve čtvrtek 1. března od 15.00 hod. na obecním úřadě.

Obecní úřad Metylovice nechal opět pro příznivce bruslení připravit u kravína na dolním konci ledovou plochu. Zabruslit si můžete každý den a to i ve večerních hodinách - areál je osvětlený.

Nikol drůbež bude v sobotu 3. března, v době od 9.30 do 9.45 hod., před OÚ prodávat kuřice různých barev, stáří 22 týdnů a krmné směsi a vitamíny.

Obecní úřad připomíná, že se platí poplatky za odpad a psa. Poplatek za odpad činí 450,- Kč za osobu s trvalým pobytem na území obce a je splatný do 31. března. Poplatek za psa činí 70,- Kč za prvního a 100,- Kč za každého dalšího psa. Tento poplatek je splatný do 30. dubna letošního roku.

Obecní úřad žádá občany, aby neparkovali na okrají místních komunikací, brání tak zímní údržbě.