23. Květen 2018     dnes má svátek: Vladimír

19.02.2018

Obecní úřad oznamuje, že další zasedání zastupitelstva obce Metylovice se koná dnes v 18.00 hod. na obecním úřadě v Metylovicích.

Další pravidelný odvoz odpadu bude ve středu 21. února.

Studénka drůbež bude ve středu 21. února, v době od 9.45 do 10.00 hod., před obecním úřadem prodávat kuřice stáří 22 týdnů a krmné směsi a vitamíny.

Myslivecký spolek Metylovice zve na valnou hromadu honebního společenstva Metylovice, která se koná v pátek 23. února od 17.00 hod. na myslivecké chatě s tímto programem: - zahájení, - zpráva o činnosti honebního společenstva, - zpráva o hospodaření, -diskuse, - usnesení, - závěr a pohoštění. Na hojnou účast se těší výbor Honebního společenstva Metylovice.

Koberce TREND Frýdek-Místek mají mimořádnou akci - slevu 31% na všechno zboží. Pouze ve středu 21. a ve čtvrtek 22. února. Přesvědčte se o skvělých cenách na koberce, PVC, lamináty, vinyl a další sortiment prodejny Koberce Trend ve F-M na ulici Ostravská. Pouze ve středu 21. a ve čtvrtek 22. února sleva 31% na všechno!!

Předplatitelům divadla oznamujeme, že další představení je v sobotu 24. února.Odjezd autobusu je v 17.15 hod. od Sosny a dále po zastávkách směrem na Palkovice.

Sportovní klub Metylovice zve na tradiční 88. ŠIBŘINKY, které se konají v sobotu 24. února od 19.00 hod. ve všech prostorách sokolovny v Metylovicích. Vstupenky si můžete stále objednávat v předprodeji u p. Vrbové na obecním úřadě v Metylovicích, nebo přijít v sobotu na ŠIBŘINKY.

Obecní úřad žádá občany, aby neparkovali na okrajích místních komunikací, brání tak jejich zimní údržbě.