22. Červenec 2018     dnes má svátek: Magdeléna

14.02.2018

Další zasedání zastupitelstva obce Metylovice se koná v pondělí 19. února v 18.00 hod. na obecním úřadě v Metylovicích.

Sdružení rodičů zve všechny děti a jejich rodiče na dětský maškraní ples, který se koná v sobotu 17. února od 14.00 hod. v místní sokolovně.

Sportovní klub Metylovice zve na tradiční 88. ŠIBŘINKY, které se konají v sobotu 24. února od 19.00 hod. ve všech prostorách sokolovny v Metylovicích. Vstupenky si můžete objednávat v předprodeji u Pavla Suchana. Bližší inforamce získáte na internetovýsh ctránkách SK Metylovice. Prodej objednaných vstupenek pak proběhne v pátek 16. února v hospůdce Na hřišti od 18 do 20 hod.

Sportovní klub Metylovice, oddíl volejbalu, oznamuje, že poslední mistrovský zápas krajského přeboru, odehrají naši muži v neděli 18. února. První zápas v domácí tělocvičně začíná v 9.00 hod.

Obecní úřad připomíná, že se platí poplatky za odpad a psa. Poplatek za odpad činí 450,- Kč za osobu s trvalým pobytem na území obce a je splatný do 31. března. Poplatek za psa činí 70,- Kč za prvního a 100,- Kč za každého dalšího psa. Tento poplatek je splatný do 30. dubna letošního roku.

Obecní úřad žádá občany, aby neparkovali na okrajích místních komunikacích, brání tak jejich zimní údržbě.