23. Květen 2018     dnes má svátek: Vladimír

12.02.2018

Obecní úřad oznamuje, že v úterý 13. února bude zástupce T-Mobil navštěvovat občany obce za účelem zřízení vysokorychlostního internetu.

Sdružení rodičů zve všechny děti a jejich rodiče na dětský maškraní ples, který se koná v sobotu 17. února od 14.00 hod. v místní sokolovně.

Sportovní klub Metylovice zve na tradiční 88. ŠIBŘINKY, které se konají v sobotu 24. února od 19.00 hod. ve všech prostorách sokolovny v Metylovicích. Vstupenky si můžete objednávat v předprodeji u Pavla Suchana. Bližší inforamce získáte na internetovýsh ctránkách SK Metylovice. Prodej objednaných vstupenek pak proběhne v pátek 16. února v hospůdce Na hřišti od 18 do 20 hod.

Obecní úřad připomíná, že se platí poplatky za odpad a psa. Poplatek za odpad činí 450,- Kč za osobu s trvalým pobytem na území obce a je splatný do 31. března. Poplatek za psa činí 70,- Kč za prvního a 100,- Kč za každého dalšího psa. Tento poplatek je splatný do 30. dubna letošního roku.