23. Květen 2018     dnes má svátek: Vladimír

Další odvoz popelnic bude ve středu 7. února.

Dnes bylo nalezeno štěně sibiřského husky, které je momentálně u p. Volníka na proti Dvořáčka. Majitel může volat na obecní úřad nebo na tel. 773 884 455, přímo p. Volníkovi.

Sportovní klub Metylovice, oddíl kopané, zve na fotbalový ples v sobotu 10. února od 19.00 hod. ve všech prostorách sokolovny v Metylovicích. Vstupenky ještě stále můžete objednávat na tel. 731 414 352 Ing. Lukáš Halata, nebo přijít v sobotu na ples. Stále ještě jsou volná místa.

Milé maminky a babičky, milí tatínci a dědečci, máte jedinečnou možnost předvést své kulinářské umění a zároveň pomoci svým dětem. Stačí vykouzlit Váš oblíbený dezert a donést jej na dětský maškarní ples, který se koná v sobotu 17. února ve 14.00 hod. v sokolovně. Také můžete dát sponzorský dar do tomboly a kola štěstí, více informací u p. Zdeňky Halatové na tel. čísle 732 633 642. Za Vaši podporu děkuje Sdružení rodičů. Sdružení rodičů dále oznamuje, že v základní a mateřské škole stále probíhá sběr plastových víček.

Obecní úřad připomíná, že se platí poplatky za odpad a psa. Poplatek za odpad činí 450,- Kč za osobu s trvalým pobytem na území obce a je splatný do 31. března. Poplatek za psa činí 70,- Kč za prvního a 100,- Kč za každého dalšího psa. Tento poplatek je splatný do 30. dubna letošního roku.