23. Září 2018     dnes má svátek: Berta

15.01.2018

Obecní úřad ve spolupráci se Sportovním klubem Metylovice zve občany na veřejnou prezentaci projektu "Rekostrukce šaten a přístavba umýváren" na fotbalovém hřišti. Tato prezentace proběhne ve středu 17. ledna v 17.00 hod. v hospůdce Na hřišti.

Obecní úřad oznamuje občanům, že se již platí poplatky za odpad a psy. Poplatek za odpad činí 450,- Kč za osobu s trvalým pobytem na území obce a je splatný do 31. března letošního roku. Poplatek za psa je 70,- Kč za prvního psa a 100,- Kč za každého dalšího. Tento poplatek je splatný do 30. dubna.

Nikol drůbež bude v sobotu 20. ledna, v době od 9.45 do 10.00 hod. před OÚ prodávat kuřice 22 týdnů různých barev a krmné směsi a vitamíny pro drůbež.

Oznamujeme občanům, že si na obecním úřadě mohou zakoupit kalendář na r. 2018. Cena kalendáře je 20,- Kč. Taky si mohou zakoupit PEXESO, které je sestaveno z fotografií kulturních akcí konaných v Metylovicích. Cena Pexesa je 25,- Kč.

Sportovní klub Metylovice, oddíl volejbalu, zve na další mistrovské utkání žen. V sobotu 20. ledna přivítají naše ženy soupěřky z TJ Kotouč Štramberk a první utkání v domácí tělocvičně začíná v 9.00 hod.