25. Květen 2018     dnes má svátek: Viola

06. 12. 2017

Další setkání klubu seniorů se koná ve čtvrtek 7. prosince od 15.00 hod. v hospůdce Na hřišti, kdy proběhne zároveň výroční valná hromada. Možná přijde i Mikuláš. Nezapomeňte vzít drobný dáreček.

Další zasedání zastupitelstva obce Metylovice se koná v pondělí 11. prosince od 18.00 hod. na obecním úřadě.

Obecní úřad upozorňuje občany, že od pondělí 11. prosince platí nová úprava jízdních řádů. Změněny jsou časy odjezdů ranních školních autobusů. Autobus linky 347, spoj 6 z Palkovic do Frýdlantu n. O., má uspíšený odjezd ze zastávky Palkovice Tomis o 6 minut a vyjíždí již v 7.15 hod. Autobus linky 342, spoj č. 4 ze Lhotky do Frýdlantu n.O, je uspíšen o 5 min. a ze zastávky Lhotka střed odjíždí v 7.18 hod. Další podstatnou změnou je odjez autobusu linky 347, spoj 8 z Palkovic do Frýdlantu, který je uspíšen o 7 minut a vyjíždí ze stanice Palkovice Tomis již v 8.32 hod.

Oznamujeme občanům, že si na obecním úřadě mohou zakoupit kalendář na r. 2018. Cena kalendáře je 50,- Kč.

Sportovní klub Metylovice, oddíl volejbalu, zve na další zápas krajského přeboru mužů. V sobotu 9. prosince přivítají naši muži soupeře z TJ Soko Pstruží. Začátek prvního zápasu je v 10.00 hod.