23. Červenec 2018     dnes má svátek: Libor

22. 11. 2017

Sdružení rodičů zve všechny děti a jejich rodiče na výtvarný podvečer, který se koná v pátek 24. listopadu od 16 hod. v jídelně základní školy. Výtvarný materiál a občerstvení je zajištěno. Výrobky se budou prodávat na vánočním jarmarku v sobotu 2. prosince.Sdružení rodičů dále oznamuje, že až do června trvá soutěž ve sběru plastových víček. Víčka mohou děti odevzdávat ve svých třídách.

Kulturní výbor obecního úřadu pořádá v sobotu 2. prosince předvánoční jarmark s mikulášskou nadílkou. V programu vystoupí děti základní a mateřské školy, pěvecké sdružení ECHO, je připravena FIRE SHOW v podání skupiny Akada a Meče blesky. Nadělovat dárky bude Mikuláš s čerty a anděly. Na jarmarku bude možno zakoupit domácí uzeniny, vánoční dekorace a různé občerstvení. Žádáme rodiče, aby si vyzvedli do pátku 24. 11. 2017 na OÚ Metylovice lístky, za něž bude dětem vydán balíček od Mikuláše.

Předplatitelům divadla oznamujeme, že další představení se nekoná 2. prosince, jak je uvedeno v programu, ale až 16. prosince.

Oznamujeme občanům, že si na obecním úřadě mohou zakoupit kalendář na r. 2018. Cena kalendáře je 50,- Kč.

Sportovní klub Metylovice, oddíl volejbalu, zve na další zápas krajského přeboru mužů. V sobotu 25. listopadu přivítají naši muži soupeře z Volejbal Kozlovice. Začátek prvního zápasu je v 10.00 hod.