18. Prosinec 2018     dnes má svátek: Miloslav

20. 11. 2017

MUDr. Berská, praktická lékařka pro děti a dorost, oznamuje, že v úterý 21. listopadu dopoledne nebude ordinovat. Odpolední ambulance MUDR. Kučerové bude probíhat beze změny.

Bio odpad se již sbírat nebude. Uložení bio odpadu si můžete domluvit individuálně po telefonické dohodě s pracovníky obecního úřadu.

V sobotu 2. prosince proběhne předvánoční jarmark s mikulášskou nadílkou. Žádáme proto rodiče, aby si vyzvedli do pátku 24. 11. 2017 na OÚ Metylovice lístky, za něž bude dětem vydán balíček od Mikuláše.

Sdružení rodičů zve všechny děti a jejich rodiče na výtvarný podvečer, který se koná v pátek 24. listopadu od 16 hod. v jídelně základní školy. Výtvarný materiál a občerstvení je zajištěno. Výrobky se budou prodávat na vánočním jarmarku v sobotu 2. prosince. Sdružení rodičů dále oznamuje, že až do června trvá soutěž ve sběru plastových víček. Víčka mohou děti odevzdávat ve svých třídách.

Předplatitelům divadla oznamujeme, že další představení se nekoná 2. prosince, jak je uvedeno v programu, ale až 16. prosince.

Oznamujeme občanům, že si na obecním úřadě mohou zakoupit kalendář na r. 2018. Cena kalendáře je 50,- Kč.

Sportovní klub Metylovice, oddíl volejbalu, zve na další zápas krajského přeboru mužů. V sobotu 25. listopadu přivítají naši muži soupeře z Volejbal Kozlovice. Začátek prvního zápasu je v 10.00 hod.