19. Prosinec 2018     dnes má svátek: Ester

15. 11. 2017

MUDr. Kajnarová oznamuje, že ve čtvrtek 16. listopadu má dovolenou a nebude ordinovat.

Obecní úřad oznamuje, že v pátek 17. listopadu bude uzavřena místní knihovna.

Bio odpad se již sbírat nebude. Uložení bio odpadu si můžete domluvit individuálně po telefonické dohodě s pracovníky obecního úřadu.

V sobotu 2. prosince proběhne předvánoční jarmark s mikulášskou nadílkou. Žádáme proto rodiče, aby si vyzvedli do 24. 11. 2017 na OÚ Metylovice lístky, za něž bude dětem vydán balíček od Mikuláše.

Oznamujeme občanům, že si na obecním úřadě mohou zakoupit kalendář na r. 2018. Cena kalendáře je 50,- Kč.

Sportovní klub Metylovice, oddíl volejbalu, zve na další zápas krajského přeboru žen. V sobotu 18. listopadu přivítají naše ženy soupeřky z TJ Frenštát p. R. Začátek prvního zápasu je v 10.00 hod.

Sportovní klub Metylovice, oddíl kopané, zve na odložený zápas mužů, který se uskuteční v pátek 17. listopadu. Naši muži přivítají na domácím hřišti soupeře z Mostů u Jablunkova. Zápas začíná ve 13.00 hod.