16. Leden 2018     dnes má svátek: Ctirad

13. 11. 2017

Obecní úřad oznamuje, že zasedání zastupitelstva obce Metylovice se koná dnes v 18.00 hod. na obecním úřadě.

Další pravidelný odvoz odpadu je ve středu 15. listopadu.

MUDr. Kajnarová oznamuje, že ve čtvrtek 16. listopadu nebude ordinovat.

V sobotu 18. listopadu již sběr BIO odpadu nebude. Pokud BIO odpad bude chtít někdo uložit i v týdnu, musí zavolat na OÚ a dohodnout se.

V sobotu 2. prosince proběhne předvánoční jarmark s mikulášskou nadílkou. Žádáme proto rodiče, aby si vyzvedli do 24. 11. 2017 na OÚ Metylovice lístky, za něž bude dětem vydán balíček od Mikuláše.

Oznamujeme občanům, že si na obecním úřadě mohou zakoupit kalendář na r. 2018. Cena kalendáře je 50,- Kč.

Sportovní klub Metylovice, oddíl volejbalu, zve na další zápas krajského přeboru žen. V sobotu 18. listopadu přivítají naše ženy soupeřky z TJ Frenštát p. R. Začátek prvního zápasu je v 10.00 hod.

Sportovní klub Metylovice, oddíl kopané, zve na odložený zápas mužů, který se uskuteční v pátek 17. listopadu. Naši muži přivítají na domácím hřišti soupeře z Mostů u Jablunkova. Zápas začíná ve 13.00 hod.