24. Květen 2018     dnes má svátek: Jana

01. 11. 2017

Další setkání seniorů se koná ve čtvrtek 2. listopadu od 15.00 hod. na obecním úřadě.

V sobotu 4. listopadu v době od 10.00 do 12.00 hod se sbírá bio odpad.

Metylovští hasiči, ve spolupráci s obecním úřadem, Vás zvou na tradiční metylovský krmáš v sobotu 4. listopadu. Od 14-ti hod. můžete před sokolovnou posedět s harmonikářem, zakoupit si domácí výrobky ze zabíjačky, bude připraveno bohaté občerstvení a kolo štěstí pro děti i dospělé. Večer od 19-ti hod. pak začíná krmášová zábava se skupinou Meteor. Vstupenky budou slosovatelné, občerstvení připravené a můžete shlédnout tradičního "žabáka." Vstupné ve večerní program je 50,- Kč. Pořadatelé se těší na Vaši účast.

Oznamujeme občanům, že si na obecním úřadě mohou zakoupit kalendář na r. 2018. Cena kalendáře je 50,- Kč.

Sportovní klub Metylovice, oddíl kopané, zve na zápas mužů, který se uskuteční v sobotu 4. listopadu, kdy naši muži přivítají soupeře z Oldřichovic. Zápas na domácím hřišti začíná ve 14.00 hod.