26. Září 2018     dnes má svátek: Andrea

25. 10. 2017

MUDr. Kajnarová oznamuje, že od 25. do 27. října má dovolenou. Akutní případy ošetří MUDr. Kabut ve Frýdlantě n. O.

V sobotu 28. října v době od 10.00 do 12.00 hod se sbírá bio odpad.

Studénka drůbež bude v sobotu 28. října, v době od 9.45 do 10.00 hod. před OÚ, prodávat kuřice a krmné směsi pro králíky a drůbež. Dále nabízí brambory na uskladnění za 7,- Kč, cibuli, česnek, zelí krouhané i hlávkové, ořechy, jablka a další zeleninu a ovoce.

Metylovští hasiči, ve s obecním úřadem, Vás zvou na tradiční metylovský krmáš v sobotu 4. listopadu. Od 14-ti hod. můžete před sokolovnou posedět s harmonikářem, zakoupit si domácí výrobky ze zabíjačky, bude připraveno bohaté občerstvení a kolo štěstí pro děti i dospělé. Večer od 19-ti hod. pak začíná krmášová zábava se skupinou Meteor. Vstupenky budou slosovatelné, občerstvení připravené a můžete shlédnout tradičního "žabáka." Vstupné ve večerní program je 50,- Kč. Pořadatelé se těší na Vaši účast.

Oznamujeme občanům, že si na obecním úřadě mohou zakoupit kalendář na r. 2018. Cena kalendáře je 50,- Kč.

Sportovní klub Metylovice, oddíl kopané, zve na tato fotbalová utkání: v neděli 29. října hrají žáci od 10.00 hod. v Raškovicích. Muži hrají rovněž v nedělái 29. října s Mosty u Jablunkova. Jejich zápas na domácím hřišti začínáv ve 14.00 hod.