25. Květen 2018     dnes má svátek: Viola

09. 10. 2017

V sobotu 14. října v době od 10.00 do 12.00 hod se sbírá bio odpad.

Hasiči z Metylovic budou v sobotu 14. října od 8.00 hod. sbírat železný šrot. Šrot dávejte k příjezdovým cestám až v den odvozu, aby se zamezilo krádeži. Vetší kusy můžete nahlásit na tel. 724 157 013.

Občanské sdružení Koňské nebe a obec Metylovice zvou na výstavu obrazů Stanislava Němce a Víta Mališe. Výstava v místním muzeu potrvá do konce listopdau.

Oznamujeme občanům, že si na obecním úřadě mohou zakoupit kalendář na r. 2018. Cena kalendáře je 50,- Kč.

Sdružení rodičů zve děti a jejich rodiče na výlet na Horečku, který se koná v pátek 13. října. Sraz je před základní školou ve 14 hdo. a příchod zpět bude v 17.30 hod. S sebou si vezměte sportovní oblečení, batůžek, pláštěnku a dobrou náladu. Občerstvení je zajištěno. Za deště se akce nekoná.

Sdružení rodičů vyhlásilo soutěž ve sběru kaštanů a žaludů. Zapojit se mohou všichni žáci základní a mateřské školy. Žaludy a kaštany odevzdávejte ve svých třídách svým učitelům. Soutěž končí 31.října. Na vítěznou třídu čeká velká sladká odměna. Tak vzhůru do lesů.

Sportovní klub Metylovice, oddíl kopané, zve na tato fotbalová utkání: v neděli 15. října sehrají žáci svůj další zápas s Palkovicemi. Utkání začíná ve 12.30 hod. Muži hrají rovněž v nděli 15. října a taky s Palkovicemi. Jejich zápas začíná v 15.00 hod. Obě utkání se hrají na domácím hřišti.