20. Září 2018     dnes má svátek: Oleg

04. 10. 2017

Obecní úřad oznamuje, že autobusová zastávka "u Dvořáčka" je posunuta cca o 50 m směrem na Frýdlant n. O.

Klub seniorů oznamuje, že další setkání bude ve čtvrtek 5. října od 15.00 hod. na obecním úřadě.

Poslední letošní sběr velkoobjemového a nebezpečného odpadu proběhne v pátek 6. a v sobotu 7. října. Odpad můžete odložit v pátek od 14.00 do 18.00 hod. a v sobou od 8.00 do 12.00 hod. Sbírat se budou i pneumatiky. V sobotu v době od 10.00 do 12.00 hod se sbírá bio odpad. To vše v areálu bývalého horního kravína.

Nikol drůbež oznamuje, že bude v sobotu 7. října, v době od 9.45 do 10.00 hod. před OÚ prodávat kuřice 24 týdnů všech barev, krmné směsi a vitamínové doplňky pro veškerou pro důbež i králíky.

Předplatitelům divadla oznamujeme, že první představení letošní sezóny bude v sobotu 7. října. Odjezd autobusu, bude jako vždy, v 17.15 hod. od Sosny a dále po zastávkách směrem na na Palkovice.

Obecní úřad oznamuje, že vyhlásil záměr pronájmu nebytových prostor - potraviny a bývalá pošta. Bližší informace získáte na úřední desce, internetových stránkách obce nebo přímo na OÚ. Zájemci o tyto prostory mohou své nabídky podat do 10. října 2017.

Občanské sdružení Koňské nebe a obec Metylovice zvou na výstavu obrazů Stanislava Němce a Víta Mališe. Výstava bude otervřena v muzeu slavnostní vernisáží v neděli 8. října v 15.00 hod.

Oznamujeme občanům, že si na obecním úřadě mohou zakoupit kalendář na r. 2018. Cena kalendáře je 50,- Kč.

Sdružení rodičů vyhlásilo soutěž ve sběru kaštanů a žaludů. Zapojit se mohou všichni žáci základní a mateřské školy. Žaludy a kaštany odevzdávejte ve svých třídách svým učitelům. Soutěž už běží a končí 31.10. Na vítěznou třídu čeká velká sladká odměna. Tak vzhůru do lesů.

Sportovní klub Metylovice, oddíl kopané, zve na fotbalová utkání: v sobotu 7. října sehrají žáci svůj další zápas v Janovicích. Utkání začíná ve 13.00 hod. Muži hrají rovněž v sobotu 7. října ve Staříč. Zápas začíná v 15.00 hod. a doprava na tento zápas je vlastní.

Sportovní klub Metylovice, oddíl volejbalu, zve na další utkání krajského přeboru žen. V sobotu 7. října přivítají naše ženy soupeřky z TJ Palkovice. Začátek prvního utkání v domácí tělocvičně je v 10.00 hod.