25. Květen 2018     dnes má svátek: Viola

25. 09. 2017

Kulturní výbor obecního úřadu zve všechny děti a jejich rodiče ve čtvrtek 28. září na "Pohádkovou cestu ke krakonošovi". Začátek je mezi 15 a 15.30 hod. před sokolovnou. Akce se koná pouze za příznivého počasí.

Česká pošta oznamuje, že od 27. září bude pobočka v Metylovicích uzavřena. Od 2. října bude pobočka České pošty již v nových prostorách na bývalém Čihadle.

V sobotu 30. září v době od 10.00 do 12.00 hod se sbírá bio odpad v areálu bývalého horního kravína.

Studénka drůbež oznamuje, že bude ve čtvrtek 28. září, v době od 9.45 do 10.00 hod. před OÚ prodávat kuřice různých barev, krmné směsi a vitamínové doplňky pro veškerou pro důbež i králíky. Dále bude prodávat brambory na uskladnění za 7,- Kč, cibuli, česnek, zelí krouhané i hlávkové, ořechy vlašské i lískové, jablka, hrušky, rajčata, papriky, mrkev, celer, petržel a další zeleninu.

Kamenictví Holiš ze Zubří oznamuje, že bude v pátek 29. září, v době od 9.30 do 10.00 hod. na místním hřbitově přijímat objednávky na kamenické práce.

Sportovní klub Metylovice, oddíl kopané, zve na odložená fotbalová utkání: ve středu 27. září sehrají muži odložené utkání se soupeřem z Návsí, začátek utkání v 16:30 na hřišti v Metylovicích. V pátek 29. září sehrají žáci odložené utkání v Bašce, začátek utkání v 15 hodin. V neděli 1. října odehrají žáci svůj další zápas ve 13.00 hod. s Lučinou a muži se utkají, rovněž v neděli, se soupeřem z Bašky. Zápas mužů začíná v 15.30 hod. Oba nedělní zápasy se hrají na domácím hřišti.