23. Červenec 2018     dnes má svátek: Libor

20. 09. 2017

V sobotu 23. září v době od 10.00 do 12.00 hod se sbírá bio odpad v areálu bývalého horního kravína.

Divadelní spolek "Sokol na prknech" oznamuje, že odehraje další 2 představení divadelní hry Antonína Procházky "S Tvojí dcerou ne". Tyto představení se uskuteční v pátek 22. a v sobotu 23. září, se začátkem v 19.00 hod. v kinosále místní sokolovny. Cena vstupenky je 120,- Kč. Vstupenku si již můžete zakoupit v předprodeji na obecním úřadě u p. Vrbové nebo u p. Čupové. Ještě zbývá několik posledních volných míst.

Obecní úřad oznamuje, že ve Lhotce bude v sobotu 23. září 2017 probíhat forenzní značení kol. Kdo si nestihl kolo označit v Metylovicích, může si zajet kolo označit do Lhotky. Značení bude probíhat v hasičské zbrojnici v době od 9.00 do 17.00 hod. Mezi 12-tou a 13-tou hodinou je přestávka na oběd. K označení potřebujete čisté a suché kolo, doklad o zakoupení kola, pokud nemáte na místě vyplníte připravené čestvné prohlášení, a taky musíte přinést občanský průkaz.

Sportovní klub Metylovice, oddíl volejbalu, zve na první zápas krajského přeboru žen. V sobotu 23. září přivítají naše ženy soupeřky z TJ Hnojník. Začátek prvního zápasu je v 9.00 hod. v domácí tělocvičně.

Sportovní klub Metylovice, oddíl kopané, zve na tyto fotbalové utkání: V sobotu 23. září hrají žáci od 14.30 hod. v Bašce. Muži hrají neděli 24. září v 16.00 h od. v Bukovci. Odjezd autobusu na tento zápas je ve 14.00 hod.