18. Leden 2018     dnes má svátek: Vladislav

13. 09. 2017

Další zastupitelstvo obce Metylovice se koná v pondělí 18. září v 18.00 hod. na obecním úřadě.

Na cestě od kaštanu směrem ke sv. Anně byl nalezen stojan na noty. Tento stojan si majitel může vyzvednout na obecním úřadě.

Nikol drůbež bude v sotobu 16. září, v době od 9.45 do 10.00 hod., před OÚ prodávat kuřice různých barev, krůty, chovné kohouty, krmné směsi a vitamínové doplňky pro drůbež a králíky.

V sobotu 16. září v době od 10.00 do 12.00 hod se sbírá bio odpad v areálu bývalého horního kravína.

Fotbalový klub starých gard z Metylovic zve příznivce fotbalu na 1.ročník nočního fotbalového turnaje "starých gard", a to v sobotu 16. září od 18.00 hod. na fotbalovém hřišti. Turnaje se zúčastní družstva Lhotky, Havířova, Janovic a domácí Metylovice. Předpokládaný čas finále je ve 22.00 hod. Vstup zdarma a občerstvení je zajištěno.

Tenisový klub Karlický a Ptačoroko zvou na poslední letošní Bluegrass Theatre Metylovice, a to v neděli 17. září od 16.00 hod. v areálu za školou. V programu vystoupí domácí bluegrassová kapela Ptačoroko a newgrasová kapela Taverna z Prostějova a okolí. Vstupné je 115,- Kč. Občerstvení zajištěno. Pořadatelé se těší na Vaši účast.

Divadelní spolek "Sokol na prknech" oznamuje, že odehraje další 2 představení divadelní hry Antonína Procházky "S Tvojí dcerou ne". Tyto představení se uskuteční v pátek 22. a v sobotu 23. září, se začátkem v 19.00 hod. v kinosále místní sokolovny. Cena vstupenky je 120,- Kč. Vstupenku si již můžete zakoupit v předprodeji na obecním úřadě u p. Vrbové.

Sportovní klub Metylovice, oddíl kopané, zve na tyto fotbalové utkání: ve středu 13. září hrají žáci od 17.00 hod. s Tošanovicemi. Další zápas hrají žáci V neděli 17.září od 13.30 hod. s Ostravicí. Muži hrají rovněž v neděli 17. září od 16.00 h od. s Návsím. Všechny utkání se hrají na domácím hřišti.