26. Září 2018     dnes má svátek: Andrea

11. 09. 2017

Obecní úřad oznamuje, že ve středu 13. září nepůjde elektrický proud od ulice Čupovice až po dolní konec. Dodávka elektrické energie bude přerušena od 7.00 do 18.00 hod.

Nikol drůbež bude v sotobu 16. září, v době od 9.45 do 10.00 hod., před OÚ prodávat kuřice různých barev, krůty, chovné kohouty, krmné směsi a vitamínové doplňky pro drůbež a králíky.

V sobotu 16. září v době od 10.00 do 12.00 hod se sbírá bio odpad v areálu bývalého horního kravína.

Fotbalový klub starých gard z Metylovic zve příznivce fotbalu na 1.ročník nočního fotbalového turnaje "starých gard", a to v sobotu 16. září od 18.00 hod. na fotbalovém hřišti. Turnaje se zúčastní družstva Lhotky, Havířova, Janovic a domácí Metylovice. Předpokládaný čas finále je ve 22.00 hod. Vstup zdarma a občerstvení je zajištěno.

Tenisový klub Karlický a Ptačoroko zvou na další Bluegrass Theatre Metylovice, a to v neděli 17. září od 16.00 hod. v areálu za školou. V programu vystoupí domácí bluegrassová kapela Ptačoroko a newgrasová kapela Taverna z Prostějova a okolí. Vstupné je 115,- Kč. Občerstvení zajištěno. Pořadatelé se těší na Vaši účast.

Divadelní spolek "Sokol na prknech" oznamuje, že odehraje další 2 představení divadelní hry Antonína Procházky "S Tvojí dcerou ne". Tyto představení se uskuteční v pátek 22. a v sobotu 23. září, se začátkem v 19.00 hod. v kinosále místní sokolovny. Cena vstupenky je 120,- Kč. Vstupenku si již můžete zakoupit v předprodeji na obecním úřadě u p. Vrbové.

Sportovní klub Metylovice, oddíl kopané, zve na tyto fotbalové utkání: ve středu 13. září hrají žáci od 17.00 hod. s Tošanovicemi. Další zápas hrají žáci v neděli 17.září  od 13.30 hod. s ostravicí. Muži hrají rovněž v neděli 17. září od 16.00 h od. s Návsím. Všechny utkání se hrají na domácím hřišti.