25. Květen 2018     dnes má svátek: Viola

28. 08. 2017

Ordinace dětské lékařky z léčebny oznamuje, že v úterý 29. srpna MUDr. Kučerová odpoledne neordinuje. Dopolední ordinace MUDr. Berské zůstává beze změny.

Kamenictví Holiš ze Zubří oznamuje, že bude ve čtvtek 31. srpna, v době od 9.30 do 10.00 hod., na místním hřbitově přijímat objednávky na kamenické práce.

Nikol drůbež bude v pátek 1. září, v době od 9.45 do 10.00 hod., před OÚ prodávat kuřice 24 týdnů různých barev, chovné kohouty mladé za 90,- Kč, káčata, krmné směsi a vitamínové doplňky pro veškerou drůbež a králíky.

V sobotu 2. září proběhne od 10.00 do 12.00 hod.sběr bio odpadu v areálu bývalého horního kravína.

Obecní úřad oznamuje, že v pondělí 4. září nepůjde elektrický proud od ulice Čupovice až po dolní konec. Dodávka elektrické energie bude přerušena od 7.00 do 18.00 hod.

Účastníkům zájezdu na sv. Hostýn připomínáme, že odjezd autobusu je v úterý 29. srpna v 6.00 hod. z dolního konce a dále směrem na Frýdlant.

Milí řodiče, máte opět možnost předvést své kulinářské umění a pomoct tak svým dětem. Stačí vykouzlit svůj obkíbený dezert a donést jej v sobotu 2. září ve 13.00 hod. do stánku Sdružení rodičů na Den obce. Výtěžek z prodeje použijeme, jako vždy, pro děti z mateřské a základní školy v Metylovicích. Za podporu děkuje sdružení rodičů.

Kulutní výbor obecního úřadu zve všechny občany na Den obce, který se koná v sobotu 2. září od 14.00 hod. v areálu fotbalového hřiště v Metylovicích. Je připraven bohatý program, v 16.00 hod., mimo jiné, vystoupí známá kapela Buty. Pro děti jsou připraveny různé atrakce. V rámci Dne obce proběhne i 3. ročník soutěže ve vaření guláše - Gulášmet. Vstupné na tuto akci je 50,- Kč a každá vstupenky je slosovatelná. Děti do 15-ti let mají vstup zdarma.

Sportovní klub Metylovice, oddíl kopané, zve na tyto fotbalové utkání: V neděli 3. září hrají svůj prní zápas žáci, a to s družstvem Vojkovice/Dobratice na hřišti v Metylovicích. Zápas začíná ve 14.00 hod. Muži hrají rovněž v neděli 3. září v Písku. Zápas začíná v 16.30 a autobus na tento zápas odjíždí ve 14.30 hod.