24. Květen 2018     dnes má svátek: Jana

23. 08. 2017

Hospůdka Na hřišti Vás zve na letní kino v pátek 25. srpna. Na programu bude český film "Bezva ženská na krku" a začátek je ve 20.30 hod.

Studénka drůbež bude v sobotu 26. srpna, v době od 9.45 do 10.00 hod., před OÚ prodávat kuřice různých barev, chovné kohouty, káčata, roční slepice, krmné směsi a vitamínové dooplňky pro veškerou drůbež a králíky.

V sobotu 26. srpna proběhne od 10.00 do 12.00 hod.sběr bio odpadu v areálu bývalého horního kravína.

Obecní úřad oznamuje, že v pondělí 28. srpna nepůjde elektrický proud od ulice Čupovice až po dolní konec. Dodávka elektrické energie bude přerušena od 7.00 do 17.00 hod.

Účastníkům zájezdu na sv. Hostýn připomínáme, že odjezd autobusu je v úterý 29. srpna v 6.00 hod. z dolního konce a dále směrem na Frýdlant.

Kulutní výbor obecního úřadu zve všechny občany na Den obce, který se koná v sobotu 2. září od 14.00 hod. v areálu fotbalového hřiště v Metylovicích. Je připraven bohatý program, v 16.00 hod., mimo jiné, vystoupí známá kapela Buty. Pro děti jsou připraveny různé atrakce. V rámci Dne obce proběhne i 3. ročník soutěže ve vaření guláše - Gulášmet. Vstupné na tuto akci je 50,- Kč a každá vstupenky je slosovatelná. Děti do 15-ti let mají vstup zdarma.

Sportovní klub Metylovice, oddíl volejbalu, srdečně zve na 63. ročník turnaje ve volejbale mužů "Memoriál Miloše Čupy a Mirka Bílka" v neděli 27. srpna. Začátek je v 8.30 hod. na volejbalových kurtech u fotbalového hřiště. Jako tradičně se budou prodávat koláče.

Sportovní klub Metylovice, oddíl kopané, zve na další fotbalové utkání: V neděli 27. srpna hrají muži v Neborech. Zápas začíná v 17.00 hod. a autobus na tento zápas odjíždí v 15.15 hod.