16. Leden 2018     dnes má svátek: Ctirad

17. 07. 2017

Obecní úřad oznamuje, že v pátek 21. července bude uzavřena místní knihovna.

Hospůdka Na hřišti oznamuje, že v pátek 21. července se od 21. hod. hraje letní kino a na programu je film Manžel na hodinu. Vstupné je 50,- Kč.

Sběr bio odpadu proběhne v sobotu 22. července v době od 10.00 do 12.00 hod. v areálu bývalého horního kravína.

Ptačoroko a Tenisový klub Metylovice zve na další koncert Bluegrass Theatre Metylovice v neděli 23.července. V programu vystoupí Ptačoroko - domácí bluegrassová kapela, BG styl - špičková severomoravská kapela, hrající přes 21 let po celé ČR, SR, a Polsku a Svaťa Kotas Band - brněnská kapela legendárního banjisty Svati Kotase, hrajícího původně s Poutníky nebo Fragmentem. Začátek je v 16.00 hod. v areálu za školou a vstupné 115,- Kč. Pořadatelé se těší na Vaši účast.