26. Září 2018     dnes má svátek: Andrea

14. 06. 2017

Sběr Bio odpadu proběhne v sobotu 17. června od 10.00 do 12.00 hod.v areálu bývalého horního kravína.

Obecní úřad oznamuje, že v pátek 16. června bude uzavřena místní knihovna.

Mikroregion Frýdlantsko-Beskydy ve spolupráci s Městskou policii Frýdek-Místek, za podpory ministerstva vnitra, připravilo projekt "Forenzní značení jízdních kol", dlektrokol a invalidních vozíků. V naší obci toto značení proběhne v sobotu 17. června v době od 9.00 do 17.00 hod. před sokolovnou. Ke značení budete potřebovat čisté jízní kolo, doklad o zakoupení kola, pokud nemáte, na místě vyplníte přpravené čestné prohlášení a občanský průkaz. V případě nepříznivého počasí může být značení zrušeno. O náhradním termínu budete včas informování.

Sportovní klub Metylovice, oddíl kopané, zve na poslední mistrovské fotbalové utkání: V sobotu 17. června hrají žáci od 12.00 hod.v Řepištích. Muži hrají rovněž v sobotu 17. června a to v Bašce. Tento zápas začíná v 17.00 hod. a doprava na tento zápas je vlastní.