22. Červenec 2018     dnes má svátek: Magdeléna

05. 06. 2017

Sběr Bio odpadu proběhne v sobotu 10. června od 10.00 do 12.00 hod.v areálu bývalého horního kravína.

Občanské sdružení Koňské nebe zve na vernisáž výstavy "Prašivá a těšínské Beskydy v proměnách", která se uskuteční v neděli 11. června v 18.00 hod. v muzeu bičařství v Metylovicích. Vystavují Martin Stiller a Jan Smekal. Součástí vernisáže bude také krátká beseda s promítáním o vzkříšení turistické chaty Prašivá.

Mikroregion Frýdlantsko-Beskydy ve spolupráci s Městskou policií Frýdek-Místek, za podpory ministerstva vnitra, připravilo projekt "Forenzní značení jízdních kol", elektrokol a invalidních vozíků. V naší obci toto značení proběhne v sobotu 17. června v době od 9.00 do 17.00 hod. před sokolovnou. Ke značení budete potřebovat čisté jízní kolo, doklad o zakoupení kola, pokud nemáte, na místě vyplníte přpravené čestné prohlášení a občanský průkaz. V případě nepříznivého počasí může být značení zrušeno. O náhradním termínu budete včas informování.

Sportovní klub Metylovice, oddíl kopané, zve na tyto fotbalové utkání: V sobotu 10. června hrají muži od 17.00 hod.v Mostech u Jablunkova. Autobus na toto utkání odjíždí v 15.00 hod. Žáci hrají v neděli 11. června od 15.00 hod. v Raškovicích.