20. Listopad 2018     dnes má svátek: Nikola

METYLOVICE
oficiální stránky obce

24. 04. 2017

Další zasedání zastupitelstva obce Metylovice se koná dnes od 18.00 hod. na obedním úřadě.

Kulturní výbor obecního úřadu Metylovice zve na Čarodějnický slet v pondělí 1. května. Přistávací plocha bude připravena od 15.00 hod. na fotbalovém hřišti v Metylovicích. Jsou připraveny soutěže pro děti, soutěž o nejlepší kostým, pro děti párek na opékání, vystoupí klauni z Balónkova. Občerstvení je zajištěno a akce se koná za každého počasí.

V úterý 2. května, v 18.00 hod., proběhne v kinolále místní sokolovny informační schůzka na téma "Jak získat kotlíkovou dotaci" z programu Nová zelená úsporám. Jak na dotaci poradí firma Dům kotlů.

Obecní úřad upozorňuje občany, že z důvodu realizace veřejného osvětlení bude docházet k částečné uzavírce místní komunikace nad ovocným sadem (od restaurace Dvořáček k rodinnému domu p. Stanislava Pinka). Práce potrvají asi 2 měsíce.

Sportovní klub Metylovice, oddíl kopané, Vás zve na další fotbalové utkání mužů a žáků. Muži hrají v sobotu 29. dubna od 16.30 v Oldřichovicích. Odjezd autobusu na toto utkání je v 14.45 hod. Žáci hrají v neděli 30. dubna s vrstevníky z Nebor/Smilovic. Jejich zápas začíná ve 14.00 hod. a hraje se na hřišti v Neborech.