17. Listopad 2017     dnes má svátek: Mahulena, Den boje studentů za svobodu a demokracii (1989)

03. 04. 2017

Další odvoz popelnic bude ve středu 5. dubna.

Obecní úřad připomíná, že je již po termínu splatnosti poplatku za odpad, který byl do 31. března letošního roku. Žádáme občany, kteří ještě nezaplatili, aby tak udělali v co nejkratším termínu, vyhnou se tak vymáhání dle daňového řádu. Poplatek za psa je splatný do 30. dubna 2017.

Minulý týden byly v pasekách nalezeny klíče. Tyto klíče jsou uloženy na obecním úřadě.

Základní škola Mjr. Ambrože Bílka a Mateřská škola Metylovice oznamuje, že zápis dětí do 1. třídy proběhne v úterý 4. dubna 2017, v době od 13.00 do 16.30 hod. v základní škole. K zápisu přineste rodný list dítěte a doklad totožnosti rodiče. Zápisu se účastní i přihlašované dítě.

Klub seniorů oznamuje, že další setkání bude ve čtvrtek 6. dubna od 15.00 hod. na obecním úřadě.

Sbor dobrovolných hasičů Metylovice vás zve na soutěž železných hasičů a hasiček TFA Metylovice 2017. Soutěž se koná v sobotu 8. dubna od 9 hodin a bude probíhat za každého počasí po celý den v areálu fotbalového hřiště v Metylovicích. Letošní novinkou je nesoutěžní TFA pro děti, startovné je zdarma. Po skončení hlavního závodu bude probíhat soutěž pro veřejnost spočívající v bouchání kladivem. Přijďte podpořit závodníky a sami si vyzkoušet své schopnosti. Na vaši účast se těší hasiči.

Sportovní klub Metylovice, oddíl kopané, Vás zve na další zápas. Muži Metylovic se v něm utkají s Bukovcem, a to v neděli 9. dubna 2017. Zápas se hraje na domácím hřišti a začíná v 15.30 hod.