28. Červenec 2017     dnes má svátek: Viktor

15. 03. 2017

Cyklocestovatelé Renata a Martin Stillerovi, metylovští občané, Vás zvou na další besedu s promítáním pod názvem Amerikou na kole II - přírodou USA. Beseda se uskuteční v pátek 17. března 2017 od 19.00 hod. v kinosále místní sokolovny. Vstupné je dobrovolné.

Myslivecký spolek Metylovice oznamuje, že valná hromada Honebního společenstva Metylovice se koná v pátek 17. března v 17.00 hod. na myslivecké chatě. Na hojnou účast se těší výbor Honebního společenstva Metylovice.

Obecní úřad oznamuje, že v pátek 17. března bude uzavřena místní knihovna.

Další zasedání zatupitelstva obce Metylovice se uskuteční v pondělí 20. března v 18.00 hod. na obecním úřadě.

Obecní úřad Metylovice zve v sobotu 25. března, v 19.00 hod., do místního kinosálu, na divadelní představení pod názvem Zatrpklý pyroman. Tuto hru nastudoval divadelní soubor PROPADLO z Václavovic. Vstupné na toto představení je 50,- Kč.

Sportovní klub Metylovice, oddíl volejbalu, zve na další utkání krajského přeboru žen. V sobotu 18. března hrají naše ženy se soupeřkami ze Slezanu Orlová. První zápas začíná v 9.00 hod. v domácí tělocvičně v Metylovicích.

Sportovní klub Metylovice, oddíl kopané, Vás zve na poslední přípravné utkaní mužů. Muži Metylovic se v něm utkají s muži Lískovce v sobotu 18. března. Zápas se hraje na hřišti s umělou trávou ve Válcovnách začíná ve 18.00 hod.