20. Listopad 2018     dnes má svátek: Nikola

METYLOVICE
oficiální stránky obce

08. 03. 2017

MUDr. Kajnarová oznamuje, že má tento týden dovolenou. Zástup je zajištěn v ordinaci MUDr. Kabuta ve Frýdlantě.

Předplatitelům divadla oznamujeme, že další představení bude v sobotu 11. března. Odjezd autobusu je v 17.15 hod. od Sosny a dále po zastávkách směrem na Palkovice.

Cyklocestovatelé Renata a Martin Stillerovi Vás zvou na besedu s promítáním pod názvem Amerikou na kole - Kuba a pak dále. Beseda se uskuteční v pátek 10. března 2017 od 19.00 hod. v kinosále místní sokolovny. O týden později, v pátek 17. března, pak bude beseda pokračovat tématem Amerikou na kole - přírodou USA. Vstupné na obě besedy je dobrovolné.

Myslivecký spolek Metylovice oznamuje, že valná hromada Honebního společenstva Metylovice se koná v pátek 17. března v 17.00 hod. na myslivecké chatě. Na hojnou účast se těší výbor Honebního společenstva Metylovice.

Sportovní klub Metylovice, oddíl volejbalu, zve na další utkání krajského přeboru mužů i žen. V sobotu 11. března hrají naše ženy se soupeřkami z TJ Hlučín. První zápas začíná v 9.00 hod. Muži hrají rovněž v sobotu 11. března a to od 11.00 hod. s Happy Opava. Další zápas muži odehrají v pondělí 13. března od 18.00 hod. se soupeřemm s ostravské univerzity. Všechny zápasy se hrají v tělocvičně v Metylovicích.

Sportovní klub Metylovice, oddíl kopané, Vás zve na přípravné utkaní mužů. Muži Metylovic se v něm utkají s muži Fryčovic v neděli 12. března. Zápas se hraje na hřišti s umělou trávou ve Válcovnách začíná ve 16.00 hod.