17. Prosinec 2017     dnes má svátek: Daniel

01. 03. 2017

Klub seniorů oznamuje, že další setkání proběhne ve čtvrtek 2. března od 15.00 hod. na obecním úřadě.

MUDr. Kajnarová oznamuje, že v době od 6. do 10. března, včetně, má dovolenou. Zástup je zajištěn v ordinaci MUDr. Kabuta ve Frýdlantě.

Sportovní klub Metylovice, oddíl volejbalu, zve na další utkání krajského přeboru mužů i žen. V sobotu 4. března hrají naše ženy se soupeřkami z VK Vratimov, První zápas začíná v 9.00 hod. Muži hrají rovněž v sobotu 4. března a to do 11.00 hod. s MSA Dolní Benešov. Všechny zápasy se hrají v tělocvičně v Metylovicích.

Sportovní klub Metylovice, oddíl kopané, Vás zve na přípravné utkaní mužů. Muži Metylovic se v něm utkají s muži z Frýdlantu n. O. v neděli 5. března. Zápas se hraje na hřišti s umělou trávou ve Frýdlantě n. O. a začíná ve 14.00 hod.