20. Listopad 2018     dnes má svátek: Nikola

METYLOVICE
oficiální stránky obce

22. 02. 2017

Minulý týden byl nalezen kříženec pejska, který je v současné době stále ještě u p. Kamila Vyviala. Žádáme majitele tohoto psa, aby si jej přišel vyzvednout.

Předplatitelům divadla oznamujeme, že další představení se koná v sobotu 25. února. Odjezd autobusu je v 17.15 hod. od Sosny a dále po zastávkách směrem na Palkovice.

Sportovní klub Metylovice zve na tradiční 87. Šibřinky v sobotu 25. února od 19.00 hod. ve všech prostorách sokolovny v Metylovicích. Stále můžete místenky objednávat na tel. 739 994 454 nebo jen prostě na Šibřinky přijít a dobře se pobavit na posledním letošním plese. Ještě jsou volná místa. K tanci hrají Hernajs ve velkém sále a DJ Lednička v malém sále. V programu vystoupí taneční studio DANCEPOINT STREETDANCE Latina v podání Soni Tichánkové a Zdeňka Pavlisky. O půlnoci bude slosována tombola. Je připraveno bohaté občerstvení. Sportovci se těší na Vaši účast.

Sportovní klub Metylovice, oddíl kopané, Vás zve na přípravné utkaní mužů. Muži Metylovic se v něm utkají s muži ze slovenské Podvysoké v neděli 26. února. Zápas se hraje na hřišti s umělou trávou ve Frýdlantě n. O. a začíná ve 14.00 hod.