17. Srpen 2017     dnes má svátek: Petra

20. 02. 2017

Další zasedání zastupitelstva obce Metylovice se koná dnes v 18.00 hod. na obecním úřadě.

Další odvoz popelnic bude ve středu 22. února. Nezapomeňte připravit popelnice pro odvoz již v úterý večer.

Předplatitelům divadla oznamujeme, že další představení se koná v sobotu 25. února. Odjezd autobusu je v 17.15 hod. od Sosny a dále po zastávkách směrem na Palkovice.

Sportovní klub Metylovice zve na tradiční 87. Šibřinky v sobotu 25. února od 19.00 hod. ve všech prostorách sokolovny v Metylovicích. Stále můžete místenky objednávat na tel 739 994 454, ještě jsou volná místa. K tanci hrají Hernajs ve velkém sále a DJ Lednička v malém sále. V programu vystoupí taneční studio DENCEPOINT Streetdence Latina v podání Soni Tichánkové a Zdeňka Pavlisky. O půlnoci bude slosována tombola. Je připraveno bohaté občerstvení. Sportovci se těší na Vaši účast.