20. Listopad 2018     dnes má svátek: Nikola

METYLOVICE
oficiální stránky obce

08. 02. 2017

Klub seniorů oznamuje, že další setkání bude ve čtvrtek 9. února v 15.00 hod. na obecním úřadě. Tentokrát je na programu beseda s členem Policie ČR.

Sportovní klub Metylovice, oddíl kopané, zve na fotbalový ples, který se koná v sobotu 11. února ve všech prostorách sokolovny a začíná v 19.00 hod. K tanci bude hrát Okresní přebor ve velkém sále a v kinosále Krakatit. Je připraveno bohaté občerstvení i tombola. Ještě stále můžete objednávat vstupenky.

Milé maminky a babičky, milí tatínci a dědečci, máte jedinečnou možnost předvést své kulinářské umění a zároveň pomoci svým dětem. Stačí vykouzlit Váš oblíbený dezert a denést jej na Dětský maškarní ples, který se koná v sobotu 18. února v e 14.00 hod. v sokolovně. také můžete dát sponzorský dar do tomboly a kola štěstí. Více informací u p. Markéty Macháňové na tel.čísle 604967720. Za Vaši podporu děkuje Sdružení rodičů. Sdružení rodičů dále oznamuje, že v základní a mateřské škole probíhá sběr plastových víček. Více informací najdete na vyvěšených letácích.