21. Srpen 2017     dnes má svátek: Johana

01. 02. 2017

MUDr. Kajnarová oznamuje, že v pátek 3. a v pondělí 6. února nebude ordinovat.

Obecní úřad žádá občany, aby popelnice k odvozu vystavili již v úterý večer, tedy den před odvozem, aby se vvyhnuli nevyvezení popelnice. Pracovníci frýdecké skládky, kteří popelnice odvážejí, jezdí již od 6 hodin rána.

Sportovní klub Metylovice, oddíl kopané, zve na fotbalový ples, který se koná v sobotu 11. února. Zároveň připomíná, že předprodej objednaných vstupenek proběhne v v pátek 3. února, v době od 18.00 do 20.00 hod., v hospůdce Na hřišti. Ještě jsou volná místa, můžete stále volat na tel. 731 414 352 a vstupenky objednávat.

Sporotovní klub Metylovice, oddíl volejbalu, zve na další utkání krajského přeboru mužů a žen. V sobotu 4. února přivítají naši muži soupeře z TJ Kotouč Štramberk. V neděli 5. února hrají ženy se soupeřkami, rovněž, z TJ Kotouč Štramberk. Obě utkání se hrají v domácí tělocvičně a začátky 1. utkácní jsou v 10.00 hod.

Obecní úřad oznamuje, že se platí poplatek za odpad a za psa. Poplatek za odpad činí 450,- Kč za osobu s trvalým pobytem na území obce Metylovice a je splatný do 31. března tohoto roku. Poplatek za psa je 70,- Kč za jednoho psa a 100,- Kč za každého dalšího. Tento poplatek je splatný do 30. dubna letošního roku.