20. Červenec 2017     dnes má svátek: Ilja

23. 01. 2017

Dnes v 18.00 hod. se koná na obecním úřadě další zasedání zastupitelstva obce Metylovice.

Další pravidelný odvoz odpadu bude ve středu 25. ledna.

Sbor dobrovolných hasičů z Metylovice zve na Hasičský bál, který se koná v sobotu 28. ledna ve všech prostorách sokolovny v Metylovicích. K tanci i poslechu zahraje The Visitors a Štístko. V programu vystoupí Noční hvězdy. Vstupné je 100,- Kč. V sobotu od 14 hodin se budou v sokolovně prodávat domácí zákusky. Na Vaši návštěvu se těší místní hasiči.

Obecní úřad oznamuje, že se již platí poplatek za odpad a za psa. Poplatek za odpad činí 450,- Kč za osobu s trvalým pobytem na území obce Metylovice a je splatný do 31. března tohoto roku. Poplatek za psa je 70,- Kč za jednoho psa a 100,- Kč za každého dalšího. Tento poplatek je splatný do 30. dubna letošního roku.