19. Listopad 2017     dnes má svátek: Alžběta

18. 01. 2017

Další zasedání zastupitelstva obce Metylovice se koná v pondělí 23. ledna v 18.00 hod. na obecním úřadě.

Sdružení rodičů zve všechny děti na jejich rodiče na bruslení. Akce se koná v pátek 20. ledna od 16 hod. v areálu dolního kravína. občerstvení zajištěno, brusle s sebou.

Obecní úřad oznamuje, že se již platí poplatek za odpad a za psa. Poplatek za odpad činí 450,- Kč za osobu s trvalým pobytem na území obce Metylovice a je splatný do 31. března tohoto roku. Poplatek za psa je 70,- Kč za jednoho psa a 100,- Kč za každého dalšího. Tento poplatek je splatný do 30. dubna letošního roku.

Sportovní klub Metylovice, oddíl volejbalu, zve na další zápas krajského přeboru mužů. V sobotu 21. ledna přivítají naši muži soupeře z TJ Lignum Morávka. 1. zápas v domácí tělocvičně začíná v 10.00 hod.