25. Květen 2017     dnes má svátek: Viola

11. 01. 2017

Obecní úřad Metylovice nechal pro příznivce bruslení připravit u kravína na dolním konci ledovou plochu. Zabruslit si můžete každý den a to i ve večerních hodinách - areál je osvětlený a na místě jsou i lavičky na přezouvání či odpočinek.

Obecní úřad oznamuje, že se již platí poplatek za odpad a za psa. Poplatek za odpad činí 450,- Kč za osobu s trvalým pobytem na území obce Metylovice a je splatný do 31. března tohoto roku. Poplatek za psa je 70,- Kč za jednoho psa a 100,- Kč za každého dalšího. Tento poplatek je splatný do 30. dubna letošního roku.

Sportovní klub Metylovice, oddíl volejbalu, zve na další zápas krajského přeboru žen. V sobotu 14. ledna přivítají naše ženy soupeřky z TJ Palkovice. 1. zápas v domácí tělocvičně začíná v 10.00 hod.